Leiðarar

Heðin Samuelsen

Havna umsjónarmaður


T-postur: hedin@vaga.fo Telefon: 79 44 44

Ragnar á Presttrøðni

Formaður á vegdeildini


T-postur: ragnar@vaga.fo Telefon: 79 45 55

Ottar á Lofti

Virkandi leiðandi húsavørður


T-postur: ottar@vaga.fo Telefon: 79 44 20

Mirjam Kjølbro

Leiðari í Miðgarði


T-postur: mirjam@vaga.fo Telefon: 79 45 20

Majbritt Poulsen

varaleiðari í Miðgarði


T-postur: majbritt@vaga.fo Mobil: 79 45 10

Jana Egholm

Leiðari í Sóljugarði


T-postur: jana@vaga.fo Telefon: 79 44 56

Barbara Joensen

virkandi varaleiðari í Sóljugarði


T-postur: barbaraj@vaga.fo Mobil: 79 44 57

Natascha Jóhannesen

Virkandi leiðari í Smílikulluni


T-postur: natascha@vaga.fo Telefon: 79 45 40

Margaret Kjelnes

Virkandi leiðari í Virkishúsinum við Ánna


T-postur: margaret@vaga.fo Telefon: 79 44 61